Hakkımda

Beauty For Beautiful Women
Güzellik, Kozmetik ve Kişisel Bakım
Protez Tırnak 💅🏻💜 Kalıcı Oje 💅🏻❤️ Manikür için tasarımlar 💅🏻💙
➡️ Manikür Uzmanı Bella
➡️ Sevgiyle Çalışmak
➡️ Rahat Koşullar
✨Çünkü Ben Yaptım 😉✨

Protez Tırnak

Protez tırnak, doğal tırnakları güçlendirme veya uzun tırnak elde etme yöntemlerini içeren ve doğal tırnaklara uygulanan bir yöntemdir. Özellikle çeşitli sebeplerden ve rahatsızlıklardan dolayı tırnaklarını uzatamayan kişiler için bu kişilerin tırnak yeme alışkanlığından kaynaklanan estetik kusurları tamamlamak için de uygun bir çözümdür. Gündüz tıbbında tırnaklar kişinin tercihine göre Swarovski taşı ile süslenir. Protez tırnaklar güvenli, hızlı ve ağrısızdır. Yumuşak dokuların zarar görmesini önler, tırnak yatağını yaralanmalardan, stresten korur, dokunma hissini korur. Mantar öldürücü bileşenlere sahip malzemeler kullanıldığında, mantar enfeksiyonuna karşı güvenilir bir şekilde koruma sağlar.

Protez Tırnak ve uzatma

Protez Tırnaklar ile dekoratif amaçlı akrilik veya jel uzantıları aynı şey midir? Numara. Aslında bunlar amaç ve teknik olarak tamamen farklı işlemlerdir. Nasıl farklılar? İlk olarak, diğer malzemeler kullanılır. Uzatma kaplamaları çok serttir, stres anında hasarlı tırnak plağını ve tırnak yatağını ciddi şekilde yaralayabilirler. Bu nedenle tırnak protezlerinde plastikleştirici içeren medikal jeller kullanılmaktadır. Yapay malzemeye hem güç hem de esneklik verirler. Bazen tıbbi özelliklere sahip mantarlara karşı aktif maddeler içeren kaplamalara ihtiyaç duyulur. Çoğu zaman, uzmanlar Alman Gehwol şirketinin jellerini kullanır. Üç renkte mevcuttur - opal, pembe ve şeffaf. Bunları doğrudan tüpten uygulayabilirsiniz. İkincisi, prosedürleri gerçekleştirme metodolojisi farklıdır. Jel veya akrilik uzantıların aksine, her usta tırnak protezi yapamaz. Burada özel bilgi ve %100 sterillik esastır. Tek kullanımlık malzemeler ve steril aletler kullanılmaktadır. Bu kural, Moskova'daki podoloji merkezimizde ellerde veya ayaklarda protez tırnaklar olduğunda kesinlikle gözlemlenir.

Kalıcı Oje

Kalıcı oje uygulaması, oje ve manikür için zamanı olmayan, genellikle aynı renk ojeyi tercih eden meşgul kadınlar için hayatı kolaylaştıran bir rutindir. Sürekli oje uygulaması ile çok uzun süre ojelerde herhangi bir dökülme veya bozulma olmaz. Pürüzsüz, pürüzsüz, parlak ve bakımlı bir görünüm ortaya çıkar.Tırnak kusurlarını kapatır. Gündüz tıbbı kalıcı oje ile tırnaklarınıza istediğiniz rengi uyguluyor ve hayatınızı kolaylaştırıyoruz.

Kuru manikür, manikür ve pedikür

Kuru bir manikür, tırnakları sert, kuru ve şekilsiz bir yapıya göre daha sağlıklı yapar. Sağlıklı tırnak oluşumunu destekleyen bir kütikül sökücü tırnak bölgesine sürülmeli ve 3-5 dakika beklenmelidir. Ayrıca bu bölgeye yumuşaklık kazandırdığı için tırnak itme işleminde de kolaylık sağlar. Tedaviden sonra bölge ılık sabunlu su ile yıkanır. Bu işlemden sonra tırnaklara tercih edilen oje sürülür. Gündüz tıbbında manikür ve pedikür sırasında kullanılan tüm aletler işlem tamamlandıktan sonra manikür sterilizatöründe dezenfekte edilir.