Galeri

Şimdiye kadarki en iyi tasarımları, sticker ve taşları sunuyoruzJel tırnak güçlendirme ve uzatma arasındaki fark nedir?

- Tırnak uzatmanın aksine, güçlendirmeleri formlar (şablonlar) kullanılmadan ve tırnak plağını uzatmadan gerçekleştirilir. Polimerizasyondan sonra bir tür iskelet oluşturan özel bir teknikle ince bir malzeme tabakası uygulanır.

Protez Tırnak Galeri


Protez Tırnak çabuk kırılan tırnaklar, sürekli bakımlı görünmek isteyen kadınlar için, hatta erkekler veya kadınlar için tırnak yeme alışkanlıkları ve güzellik, tedavi amaçlı kullanılabilecek bir uygulamadır.”


Tırnak Taş & Sticker Galeri


Tırnak protezlerinin özü, bir parçayı veya bir bütün olarak tırnak plakasını takmaktır. Ayrıca prosedür, yaralanma sonrası hasarlı tırnak plağını güçlendirmeyi amaçlamaktadır. Protezler hem estetik hem de daha ciddi sorunları aynı anda çözer.


Tırnak Bakım Galeri


Tırnak kaybı önemliyse, yaklaşık bir yıl boyunca yeni bir plaka büyür. Bu süre zarfında, doğal tırnağın durumunu sürekli kontrol etmelisiniz. Kural olarak, bir protez dört haftadan birkaç aya kadar giyilmelidir. Protez takarken ne kadar stabil ve dayanıklı olursa olsun protez üzerinde aşırı baskı oluşturmamanız gerektiği anlaşılmalıdır. Aksi takdirde, protezin deforme olma veya tırnağa zarar verme olasılığı yüksektir.